I løbet af eftermiddagen vil vi udføre opdateringer på platformen, hvilket betyder, at adgangen vil være begrænset mellem kl. 17.00 og 23.00. Vi beklager de gener, dette måtte medføre.

Vores telefon er lukket mellem kl 15.00 den 22. december til og med kl 09.00 den 2. januar. Hvis det haster bedes i sende mail til helpdesk@kameo.dk. Glædelig jul og godt nytår!

Onsdag d. 11. september, mellem kl. 07.45 og 10 gennemføres teknisk vedligeholdelse af Kameos platform. Hjemmesiden vil derfor være utilgængelig i perioden. Vi beklager ulejligheden!

Jonathan Børge-Ask Schau

Jonathan Schau | Kameo

Sales Associate

jonathan@kameo.no

  • Del:

Jonathan har en BSc i finans fra University of West London, og er ved at afslutte sit sidste år på MSc Venture Capital, Private Equity & Financial Technology på University College London. Han har tidligere erfaring med praktikophold i både Navig8 London og Norwegian Airlines.